Znamenáček Pavel, 5. Dan
 
Dne 3. května 1994 zakládá spolu s Milanem Veselým, 3. Dan v Děčíně karate klub SPORT RELAX.
 
V současné době působí karate klub SPORT RELAX v severočeském regionu ve městěch Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Teplice a Vansdorf. Výuku zajišťuje 14 kvalifikovaných trenérů a instruktorů v čele s hlavním trenérem a instruktorem klubu, Pavlem Znamenáčkem. Mimo to, trenéři a instruktoři SPORT RELAXU úzce spolupracují i s dalšími kluby a oddíly karate po celé ČR, mezi nimiž je Karate Klub Kyjov.
 
Po zvážení všech osobních a klubových výsledků Pavla Znamenáčka, jak na postu závodníka, tak i postu hlavního trenéra a instruktora klubu SPORT RELAX mu shihan p. Kenneth Funakoshi, 9. Dan uděluje souhlas k založení a vedení jeho organizace FSKA v České republice. Tímto se zásluhou Pavla Znamenáčka zapojila i naše země do této celosvětové organizace karate.
 
  

Mezi nejvýznamnější úspěchy sportovní kariéry Pavla Znamenáčka a to jak v soutěžích Kata, tak i v soutěžích Kumite, bezesporu patří velmi úspěšná reprezentace naší země při mnoha startech na různých soutěžích Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.

 
K významným sportovním i životním úspěchům je nutno zařadit i vysoce hodnocené výkony při účasti na mezinárodních seminářích od mistrů, jako je například p. Hideo Ochi, 8. Dan, p. Kenneth Funakoshi, 9. Dan aj.
  
  2005 - MS v USA  veterán 1. místo kata, 1 místo kumite
   
  2004 - MS v USA  veteran 1. místo kata  1. místo kumite
    
  2003 - MS v USA  veteran 1. místo kata  1. místo kata team
    
  1997 - MS v USA L. Angeles  3. místo
    
  1997 - ME v Německu  kumite 3. místo
    
  1996 - MS JKA Japonsko 5. místo
    
  1994 - MS Malajsie WKF 19. místo
    
  1992 - MS v Německu  2. místo kata
    
  ME Anglie 8. místo
    
  Několikanásobný Mistr ČR
  
 
 
 
Kyjov, 23.04.2006